Trenler, Metrolar, İstasyonlar


train-3169964

Trenlerin vakti yoktur. İstasyona girmesinden, varış noktasındaki istasyondan çıkmasına kadar, taşınan yolcuların ve eşyaların güvenliği maddi ve manevi olumsuz bir sonuç olmaması için , en dikkat edilen konudur. Güvenliğin sağlanmasında hem istasyonların hemde tren veya metro içi zeminlerin yapısı çok önemli etkenlerden biridir. 

Tren veya metro zeminleri ve istasyon zeminleri öncellikle kaydırmaz, yangına dayanıklı olmalıdır. İç ve dış mekanlarda da uygulandığı için atmosfer şartlarına karşı dayanıklı olması çok önemlidir. Zeminler hava şartlarından etkilenmemelidir. Esnek olmalıdır. Makinelerin çalışmasından oluşan sarsıntılardan etkilenmemelidir.   

Uygulandığı yüzeyin yenilenmesi gerektiği zaman bakım ve onarımı süratli olmalı istasyon çok kısa zamanda kapatılmalı tren veya metro en kısa zamanda tekrar çalışmaya devam etmelidir.  Çözüm, süratli,  kesin, uzun ömürlü ve aksaklık çıkarmayacak şekilde olmaldır. 

Biz bunun farkındayız.

Biz uygulandıktan sadece 1 saat sonra tamamen kuruyan ürünlerimiz ile bir çok kuruluş ile senelerdir çalışmaktayız. Zemin yapısı, değişken hava şartları, hava sıcaklığı dikkate alınarak, özel olarak üretilen ürünlerimiz rakipsiz kuruma zamanı nedeni ile tercih edilmekte, seneler boyunca sorunsuz bir şekilde kullanıldığı için alanda trafiği aksatacak ve güvenliği etkileyecek sorunlar gözükmemektedir. 

1965 senesinde kurulan, her gün uygulama ve üretimdeki tecrübesini geliştiren Boytorun Kimya Sanayi A.Ş. nin en büyük referansı müşterileri ve elbette müşterilerinin memnuniyetidir.      

Neden Boydur® Ürünleri:

  • Boydur® markalı ürünlerimiz uygulandıktan asgari 1 saat sonra tam mukavemetli olarak kullanılabilir. Zemini normal trafiğinize sorunsuz açabilirsiniz. 
  • Boydur® markalı ürünlerimiz UV. ışınlarından etkilenmez. 
  • Atmosfer şartlarından etkilenmez. 
  • Uygulandığı alanın hava şartlarına uygun ürün üretim ve uygulama avantajı. 
  • Tüm ürünlerimiz iç ve dış mekanlarda sorunsuz kullanabilir. 
  • Birçok kimyasal ve mekanik yüklere, ağır trafiğe dayanıklıdır.
  • Uzun ömürlüdür. 
  • Uygulanması ve yenilenmesi çok kolaydır.
  • Zemin ile beraber çalışır.
  • 50 senelik Boytorun Kimya tecrübesi. 

Trenler, Metrolar ve İstasyonların Tercih Ettiği Ürünlerimiz: 

Boydur® M12

Vialit® Rephalt  

Boydur® Marker 100

Boydur® Marker 564

Boydur® P12

Boydur® Akrigum 

Boydur® Akrifleks

Boydur® CK20

Boydur® CK100

Boydur® Boycolor

© BoytorunKimya2018      info@boytorun.com           Site Haritası        İrtibat Bilgileri